Hands of a woman with pink roses against white background

Upravené ruce a pěstěné nehty jsou vizitkou každého z nás.
Udělejte ten nejlepší dojem hned při prvním potřesení rukou.

 

Moderní manikúra

Vážené zákaznice a zákazníci, nehtovému designu se věnujeme už téměř deset let a péče o ruce je nejen naší prací, ale i vášní. Rády Vám poradíme, jak se o ruce nejlépe starat a jak docílit zdravých nehtů a hebké zářivé pokožky. S ohledem na stav Vašich rukou, zaměstnání, které vykonáváte, i na vaše individuální potřeby a přání, zvolíme tu nejvhodnější úpravu a z každého Vašeho dotyku uděláme potěšení. To vše výhradně s použitím certifikovaných přístrojů a kosmetiky odpovídající přísným hygienickým standardům.

Péče o přírodní nehty

„Manikúra s úctou k Vašemu zdraví“
Módě umělých nehtů, které ničí přirozenou krásu a zdraví Vašich rukou, už naštěstí odzvonilo. Chloubou každé ženy jsou dnes kvalitní přírodní nehty v přirozené délce, pokryté celobarevnou vrstvou laku, která Váš nehet dokonale ochrání. Proto se zaměřujeme na služby, které jsou šetrné k Vašim vlastním nehtům.

Nabízíme:

  • Zpevnění a prodloužení přírodních nehtů na šablony UV gelem
  • Zpevnění přírodních nehtů gel lakem

Rezervujte si svůj zkrášlovací termín:

Anička: +420 734 533 800
Katka: +420 773 141 982

Nabízíme dárkové poukazy na služby dle vašeho výběru.

Na vaše ruce se těší
Anna Miřijovská a Kateryna Olejníková

Manikúra detail (1) - Masaryčka, Wellness pro BrnoManikúra detail (2) - Masaryčka, Wellness pro BrnoManikúra detail (3) - Masaryčka, Wellness pro BrnoManikúra detail (4) - Masaryčka, Wellness pro BrnoManikúra detail (5) - Masaryčka, Wellness pro BrnoManikúra detail (6) - Masaryčka, Wellness pro BrnoManikúra detail (7) - Masaryčka, Wellness pro BrnoManikúra detail (8) - Masaryčka, Wellness pro Brno